Blombord Skoglund o Olsson

Blombord Skoglund o Olsson
Blombord Skoglund o Olsson
Blombord Skoglund o Olsson
Blombord Skoglund o Olsson
Blombord Skoglund o Olsson
Blombord Skoglund o Olsson
Blombord Skoglund o Olsson
Blombord Skoglund o Olsson
Blombord Skoglund o Olsson
Blombord Skoglund o Olsson
Blombord Skoglund o Olsson
Blombord Skoglund o Olsson

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKOGLUND & OLSSON GEFLE, blombord, 1800-talets andra hälft, gjutjärn, No 5, höjd ca 153, diameter 74 cm
PROVENIENS: Stopalo

685139

2019-10-26