Trädgårdssoffa

Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets första hälft, gavlar i gjutjätn, längd ca 194 cm, senare ribbor medföljer
PROVENIENS: Stopalo

Skador, korroderade gavlar

685148

2019-10-26