Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ samt PALL, 2 dlr, 1960/70-tal, svart konstskinn, fot i ek

Bruks och åldersrelaterat slitage

685154

2019-10-02