Vattenbrunn gjutjärn

Vattenbrunn gjutjärn
Vattenbrunn gjutjärn
Vattenbrunn gjutjärn
Vattenbrunn gjutjärn
Vattenbrunn gjutjärn
Vattenbrunn gjutjärn
Vattenbrunn gjutjärn
Vattenbrunn gjutjärn
Vattenbrunn gjutjärn
Vattenbrunn gjutjärn

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VATTENBRUNN, 1900-talets första hälft, gjutjärn, bemålad, med tappkran, höjd 123 cm
PROVENIENS: Stopalo

Korroderad

685156

2019-10-26