Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, lergods, Kina, 1900-talets andra hälft, i form av "tanghäst", sancaiglasyr, monterad på träsockel, höjd ca 31, längd 46 cm
Slitage, glasyrbortfall, nagg, lagning, krackelering
685157
2019-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här