Roland Svensson "Sommarbris"

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarbris", 1982, signerad Roland S, p.t, okt. 82, färglitografi, bildmått ca 28x39 cm

Ej examinerad ur ram

685161

2019-10-02