Blombord 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
22 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BLOMBORD, för vägg, 1800-talets andra hälft, gjutjärn, genombrutna hyllplan, benställning i form av växtslingor, höjd ca 98, 125x60 cm
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
685162
Päivämäärä:
2019-10-26