Piedestal konstmassa

Piedestal konstmassa
Piedestal konstmassa
Piedestal konstmassa
Piedestal konstmassa
Piedestal konstmassa
Piedestal konstmassa
Piedestal konstmassa
Piedestal konstmassa

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, konstmassa, höjd ca 78, 43x43 cm
PROVENIENS: Stopalo

685165

2019-10-26