Bockbord och bänk

Bockbord och bänk
Bockbord och bänk
Bockbord och bänk
Bockbord och bänk
Bockbord och bänk
Bockbord och bänk
Bockbord och bänk
Bockbord och bänk
Bockbord och bänk
Bockbord och bänk
Bockbord och bänk
Bockbord och bänk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOCKBORD, BÄNK, 2 dlr., furu, 1900-talets första hälft, barockstil, bemålade i rött och svart, höjd ca 77, 140x80, bänken 44, 149x32 cm

Senare bemålning, slitage

685168

2019-10-05