Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOCKBORD, BÄNK, 2 dlr., furu, 1900-talets första hälft, barockstil, bemålade i rött och svart, höjd ca 77, 140x80, bänken 44, 149x32 cm
Senare bemålning, slitage
685168
2019-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här