Skänk 1800-tal

Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 1800-talets andra hälft, bemålad, dörrluckor med profilerade speglar, skiva med profilerad kant, låsbar låda, dörrluckor med bakomvarande hyllplan, höjd ca 82, 86x49 cm

Senare bemålad, senare äldre beslag, senare nyckel

685170

2019-10-05