Herbarium 2 st

Herbarium  2 st
Herbarium  2 st
Herbarium  2 st
Herbarium  2 st
Herbarium  2 st
Herbarium  2 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERBARIUM, 2 st, insamlade växter från Skåne, 1940-50-tal, lösa blad i omslag

slitage

685173

2019-11-03