Jan Naliwajko komposition i relief

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Komposition i relief, blandteknik, signerad J Naliwajko, daterad 67, ca 39x30 cm

685178

2019-10-03