Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLÄDSTÄLLNING på hjul, 1900-talets slut, för butiksinredning, stomme i förkromad metall, justerbar höjd, höjd ca 149 cm, maxlängd ca 221 cm
Bruksslitage
685181
2019-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här