Klädhäst

Klädhäst
Klädhäst
Klädhäst
Klädhäst
Klädhäst
Klädhäst
Klädhäst
Klädhäst

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÄDSTÄLLNING på hjul, 1900-talets slut, för butiksinredning, stomme i förkromad metall, justerbar höjd, höjd ca 149 cm, maxlängd ca 221 cm

Bruksslitage

685181

2019-10-03