Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLÄCKSTÄLL, 1800-talets första hälft, empire, förgylld och patinerad brons, dekor av tre gracer, höjd ca 15 cm
PROVENIENS: Stopalo
Glasinsatser saknas
685186
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här