Bläckställ empire

Bläckställ empire
Bläckställ empire
Bläckställ empire
Bläckställ empire
Bläckställ empire
Bläckställ empire
Bläckställ empire
Bläckställ empire
Bläckställ empire
Bläckställ empire
Bläckställ empire
Bläckställ empire

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLÄCKSTÄLL, 1800-talets första hälft, empire, förgylld och patinerad brons, dekor av tre gracer, höjd ca 15 cm
PROVENIENS: Stopalo

Glasinsatser saknas

685186

2019-10-26