Ikon 1800-tal Ryssland
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
IKON, 1800-tal, Ryssland, rizza försilvrad mässing, motiv av Kristus Pantokrator, monterad stativ för fotogen/ljushållare, ca 27x23 cm
Försilvring med slitage, oljelampa/ljusinsats saknas
685205
2019-10-03