Ikon 1800-tal Ryssland

Ikon 1800-tal Ryssland
Ikon 1800-tal Ryssland
Ikon 1800-tal Ryssland
Ikon 1800-tal Ryssland

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IKON, 1800-tal, Ryssland, rizza försilvrad mässing, motiv av Kristus Pantokrator, monterad stativ för fotogen/ljushållare, ca 27x23 cm

Försilvring med slitage, oljelampa/ljusinsats saknas

685205

2019-10-03