Ikon 1800-tal

Ikon 1800-tal
Ikon 1800-tal
Ikon 1800-tal
Ikon 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, 1800-tal, Ryssland, delvis genombruten rizza i mässing, Madonnan med barnet, ramad, ca 17x14 cm

Slitage, repor, gloriornas montage med senare skruv/spik

685210

2019-10-03