Bordsspegel jugend

Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

BORDSSPEGEL, 1900-talets början, jugend, nysilver, kvinnofigur uppbärandes spegel, höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ytslitage

685212

2019-10-26