Porträtt oljemålning

Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Porträtt föreställande Major J Staaf, olja på duk, ca 32x26 cm
PROVENIENS: Stopalo

Krackeleringar, färgbortfall

685217

2019-10-26