Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
SKÅL, 1800-talets mitt, patinerad brons, grön skål i glas, i form av lejontassar på tripod, höjd 16 cm
PROVENIENS: Stopalo
685224
2019-10-26