Skåp 1800-talets mitt

Skåp 1800-talets mitt
Skåp 1800-talets mitt
Skåp 1800-talets mitt
Skåp 1800-talets mitt
Skåp 1800-talets mitt
Skåp 1800-talets mitt
Skåp 1800-talets mitt
Skåp 1800-talets mitt

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

SKÅL, 1800-talets mitt, patinerad brons, grön skål i glas, i form av lejontassar på tripod, höjd 16 cm
PROVENIENS: Stopalo

685224

2019-10-26