Thomas Henry Gibb

Thomas Henry Gibb
Thomas Henry Gibb
Thomas Henry Gibb
Thomas Henry Gibb

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOMAS HENRY GIBB, råddjur, olja på duk, 1884, signerad a tergo. 92x61 cm

685225

2019-10-03