Skrivställ empire

Skrivställ empire
Skrivställ empire
Skrivställ empire
Skrivställ empire
Skrivställ empire
Skrivställ empire
Skrivställ empire
Skrivställ empire
Skrivställ empire
Skrivställ empire
Skrivställ empire
Skrivställ empire

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVSTÄLL, 1800-talets början, empire, förgylld brons, höjd ca 14, 21x13 cm
PROVENIENS: Stopalo

Inredning med slitage, bläckhornet sannolikt senare

685232

2019-10-26