Signe Lanje En konstsamlares hem

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNE LANJE (1912-2004), "Vårpromenad", monogramsignerad SLL, olja på duk, ca 34x30 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

685236

2019-10-06