Klubbat för:
5 800 SEK
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 6 st, Italien, 1900-talets andra hälft, stommar i förkromade stålrör, sitsar, ryggstöd och armlän i svart läder, omärkta, sitthöjd ca 44 cm
Ställvist omfattande slitage på läder
685241
2019-10-08