Karmstolar i svart läder

Karmstolar i svart läder
Karmstolar i svart läder
Karmstolar i svart läder
Karmstolar i svart läder
Karmstolar i svart läder
Karmstolar i svart läder
Karmstolar i svart läder
Karmstolar i svart läder
Karmstolar i svart läder
Karmstolar i svart läder
Karmstolar i svart läder
Karmstolar i svart läder

Klubbat för:

5 800 SEK

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 6 st, Italien, 1900-talets andra hälft, stommar i förkromade stålrör, sitsar, ryggstöd och armlän i svart läder, omärkta, sitthöjd ca 44 cm

Ställvist omfattande slitage på läder

685241

2019-10-08