Thomas Larsson En konstsamlares hem

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

THOMAS LARSSON (född 1957): Skridskoåkare, signerad, olja på pannå, ca 21,5x23 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

685242

2019-10-06