Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
THOMAS LARSSON (född 1957): Skridskoåkare, signerad, olja på pannå, ca 21,5x23 cm,
Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"
685242
2019-10-06