Nils Sonesson En konstsamlares hem
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS SONESSON (1889-1965), "Självporträtt", monogramsignerad NS, 1940, olja på pannå, ca 34x26,5 cm,
PROVENIENS:
Arne Lindqvists samling konstnärs-självporträtt
Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"
685256
2019-10-06