Oljemålning landskapsmotiv 1800-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med vattenfall och getter, olja på duk, ca 23 x 29 cm

Krackeleringar, retuscher

685257

2019-10-03