Idunlitografi i efter Carl Larsson

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

CARL LARSSON, efter förlaga av Carl Larsson, daterad i plåten 1901, färglitografi, 38,5x54,5 cm, Idun Stockholm

685264

2019-10-03