Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, tillskrivet, soffbord, 1930-tal, alm, underrede med kryssfot, råglasskiva, höjd 48, diameter 80 cm

Bruks och åldersrelaterats slitage

685265

2019-10-03