Skrivskåp senempire Danmark
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVSKÅP, senempire, Danmark 1800-talets mitt, fanér i alm, överskåp med välvda dörrar, rullklaff med bakomliggande lådor, 3 lådor, total höjd ca 234, 114 x 56 cm
Skador, slitage, repor, märken,
685272
2019-10-03