Skrivskåp senempire Danmark

Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark
Skrivskåp senempire Danmark

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVSKÅP, senempire, Danmark 1800-talets mitt, fanér i alm, överskåp med välvda dörrar, rullklaff med bakomliggande lådor, 3 lådor, total höjd ca 234, 114 x 56 cm

Skador, slitage, repor, märken,

685272

2019-10-03