Vas Louchet

Vas Louchet
Vas Louchet
Vas Louchet
Vas Louchet
Vas Louchet
Vas Louchet
Vas Louchet
Vas Louchet
Vas Louchet
Vas Louchet
Vas Louchet
Vas Louchet

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, 1900-talets början, jugend, förgylld och patinerad brons, dekor av putti, undertill märkt Louchet, bär otydlig signatur, höjd ca 16 cm
PROVENIENS: Stopalo

685274

2019-11-24