Lars Nilsson En konstsamlares hem

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARS NILSSON (född 1956): Utan titel (Hustler)
signerad och daterad på baksidan Lars Nilsson -87. Blandteknik på duk fäst på pannå, 50 x 50 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

685275

2019-10-06