Fåtöljer 1940-tal
2019-10-03
685278
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal, bambu och rotting, sitthöjd ca 48 cm
Slitage.