Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal, bambu och rotting, sitthöjd ca 48 cm
Slitage.
685278
2019-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här