Fåtöljer 1940-tal

Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal
Fåtöljer 1940-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal, bambu och rotting, sitthöjd ca 48 cm

Slitage.

685278

2019-10-03