Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, rokoko, 1700/1800-tal, ek, beslag i mässing, konturerad skiva nyckel saknas, höjd ca 76 cm, bredd ca 97 cm, djup ca 62 cm
Åldersslitage, skador, lagningar.
685282
2019-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här