Gunnar Wallgren, Utsikt från Djurgården

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR WALLGREN (1883-1953): Utsikt från Djurgården mot Sofia kyrka och Ersta kyrka på Södermalm, signerad och daterad G Wallgren Sthlm 1913, akvarell, ca 20,5x34,5 cm

Svensk privatsamling

685283

2019-10-28