Golvvas

Golvvas
Golvvas
Golvvas
Golvvas
Golvvas
Golvvas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVVAS, omkring 1920-1930-talet, troligen Johan Andersson, vitglaserad keramik, höjd 46 cm

Smärre slitage

685298

2019-10-03