Zarov Ryssland blandteknik

Zarov Ryssland blandteknik
Zarov Ryssland blandteknik
Zarov Ryssland blandteknik
Zarov Ryssland blandteknik

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZAROV (Ryssland, 1900-tal): Nakenmodell, signerad och daterad Zarov 90, blyerts och krita, ca 82x51 cm

685303

2019-10-03