Spegel samt konsol
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, med konsolbord, 1800-talets slut, empirestil, mahogny, spegelns höjd 176x80 cm, konsolbordets höjd 73, 90x48 cm
Bruksslitage, renoverat, bordsskivan något blekt, löst krön till spegeln
685305
2019-10-07