Spegel samt konsol

Spegel samt konsol
Spegel samt konsol
Spegel samt konsol
Spegel samt konsol
Spegel samt konsol
Spegel samt konsol
Spegel samt konsol
Spegel samt konsol

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, med konsolbord, 1800-talets slut, empirestil, mahogny, spegelns höjd 176x80 cm, konsolbordets höjd 73, 90x48 cm

Bruksslitage, renoverat, bordsskivan något blekt, löst krön till spegeln

685305

2019-10-07