Bläckställ samt bordspegel

Bläckställ samt bordspegel
Bläckställ samt bordspegel
Bläckställ samt bordspegel
Bläckställ samt bordspegel
Bläckställ samt bordspegel
Bläckställ samt bordspegel
Bläckställ samt bordspegel
Bläckställ samt bordspegel
Bläckställ samt bordspegel
Bläckställ samt bordspegel

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLÄCKSTÄLL samt BORDSSPEGEL, omkring mitten av 1900-talet respektive bläckställ från tidigt 1900-tal, jugend, spegel med fasettslipat glas, ram i patinerad brons, bläckställ i mässing med 3 fällbara ställ, höjd på spegel ca 29, 20x34, bläckställ ca 12x11 cm

Ej komplett bläckställ, saknar insats i glas

685309

2019-10-03