Emma Toll, Stockholms ström

Emma Toll, Stockholms ström
Emma Toll, Stockholms ström
Emma Toll, Stockholms ström
Emma Toll, Stockholms ström
Emma Toll, Stockholms ström
Emma Toll, Stockholms ström
Emma Toll, Stockholms ström
Emma Toll, Stockholms ström

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMMA TOLL (1847-1917): Stockholms ström, signerad och daterad Emma Toll "Dockan" -90, akvarell, 11,5x16 cm

Svensk privatsamling

685312

2019-10-28