Johan Fredrik Isberg, Kastellholmen

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): Kastellholmen, monogramsignerad, akvarell, ca 10x15,5 cm

Svensk privatsamling

685314

2019-10-28