Axel Peter oljemålning Stadsgården

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Utsikt mot Stadsgården, signerad Ax. Peter, olja på pannå, 35x46 cm

Svensk privatsamling

685331

2019-10-28