Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IWAR DONNÉR (1884-1964): Båtliv vid Stockholms inlopp, signerad Donnér, olja på pannå, 30x38,5 cm
Svensk privatsamling
sprickor i pannån
685334
2019-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här