Marie Vin Kraemer oljemålning

Marie Vin Kraemer oljemålning
Marie Vin Kraemer oljemålning
Marie Vin Kraemer oljemålning
Marie Vin Kraemer oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIE VON KRAEMER (född 1947), Manhattan, signerad a tergo på spännram, olja på duk,ca 99x81 cm

685401

2019-10-03