Bröllopstäcke Suzani

Bröllopstäcke Suzani
Bröllopstäcke Suzani
Bröllopstäcke Suzani
Bröllopstäcke Suzani

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRÖLLOPSTÄCKE, 1900-talets andra hälft, suzani, ca 270x140 cm

SMärre slitage

685407

2019-10-07