Bruno Mathsson & Piet Hein "Superellips"

Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein
Bruno Mathsson & Piet Hein

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, Fritz Hansen, Danmark, etikettmärkt, spännben av förkromad metall, bordsskiva fanerad i masurbjörk, höjd ca 70, 170x90 cm

Bruksslitage, smärre repor samt avslag, hylsan på ena benet lös

685418

2019-10-03