Mauritz Karström En konstsamlares hem

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

MAURITZ KARSTRÖM (1962-2005): Figur i profil, monogramsignerad och daterad Karström-2003, blandteknik, ca 57x40 cm,

Ingår i auktionen
"En konstsamlares hem - med skånska konstnärer i fokus"

685423

2019-10-06