Matbord och stolar

Matbord och stolar
Matbord och stolar
Matbord och stolar
Matbord och stolar
Matbord och stolar
Matbord och stolar
Matbord och stolar
Matbord och stolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, STOLAR 4 st., 1900-talets slut, fanerad med ek resp vitmålade, bordets höjd ca 72, diameter 115, 2 iläggskivor vardera 37,5, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

685429

2019-10-03